Vårt Team

Address: Huddingevägen 339, Stockholm 14138

Telefon: 076 275 65 12

Vårt team

Träffa vårt team.

Vid hjälp eller funderingar kontakta gärna oss så hjälper vi dig hela vägen till obegränsad assistans.

Remon Ghaly

VD

Telefon: 076-275 65 12

E-mail: remon@nsrassistans.se

Diane Nakoul

Kundansvarig

Telefon: 070-032 11 05

E-mail: diane@nsrassistans.se

Samah Makary

Verksamhetsansvarig

Telefon: 073-732 06 57

E-mail: samah@nsrassistans.se

Rawan Rezko

Administratör

Telefon: 070-032 11 03

E-mail: rawan@nsrassistans.se

Nabil Ghaly

Marknadsansvarig

Telefon: 073-701 61 72

E-mail: nabil@nsrassistans.se

Ranim Issa

Kundansvarig

Telefon: 070-032 11 04

E-mail: ranim@nsrassistans.se

Assistans

Med Inga Begränsningar

NSR Assistans prioriterar trygghet, omtanke och bemötandet som du dagligen får. Tack vare utbildade och kvalifierade anställda samt expert jurister, tas allting med noggran hänsyn och vi ser till att du får den bästa assistansen du någonsin kan få. 


FÖLJ OSS

KONTAKTA OSS

Telefon: 076-275 65 12

Address: Huddingevägen 339, Stockholm 14138

Copyright © All Rights Reserved